Каталог матеріалів

Урок №1 для 6 класу з математики за О. Істер - Натуральні числа і дії з ними. Порівняння, округлення та арифметичні дії з натуральними числами.

Безкоштовно

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 1.  Числа, дії над числами. Натуральні числа. Порівняння натуральних чисел. Арифметичні дії з натуральними числами.

Мета: повторити, узагальнити і систематизувати знання з тем: натуральні числа, їх порівняння та округлення; арифметичні дії з натуральними числами та їх властивості. Закріпити вміння застосовувати набуті знання у практичній діяльності.; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вільно здійснюють арифметичні обчислення з натуральними числами за допомогою письмового додавання й віднімання; розпізнають розряди числа і наводять приклади, застосовують властивості дій над числами з метою спрощення, порівнюють числа.

 

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 4-18. Повторення навчального матеріалу теми.

Слайд 19-20. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 21. Формування вмінь. Усне завдання.

Слайд 22-26. Робота з підручником. виконання завдання 1-3 рівня: № 1, 2, 5, 17, 20, 21.

Слайд 27. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28. Завдання 1. Округліть число 92 563 927

а) до десятків;

б) до тисяч;

в) мільйонів.

Слайд 29. Завдання 2. Знайдіть значення виразу:

139 · 18 – 108 · 18 + 69 · 18.

Слайд 30. Завдання 3. Знайди значення виразу:

1) 18 ∙ х + 3217, якщо х = 72;

2) а : 36 + а : 39, якщо а = 468;

3) х ∙ 37 – у : 25, якщо х = 25, у = 2525.

Слайд 31. Індивідуальна робота.

До магазину привезли 540 кг столових буряків, що на 73 кг більше, ніж моркви, і на 73 кг менше, ніж картоплі. Скільки всього кг привезли овочів до магазину?

Слайд 32. Компетентнісні задачі.

Два автомобілі мають перевезти 900 т вантажу. Один автомобіль за день перевозить 75 т вантажу, а інший 66 т. Скільки залишиться перевезти тонн вантажу цими автомобілями через 4 дні?

Підсумок

Слайд 33-35. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 36. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 37. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

09.09.2024 в 16:57
Добрий день. Не можливо ввідкрити презентацію
Адміністратор Леся
18.09.2024 в 12:11
Вітаю. З приводу Вашого питання існує детальна інструкція: Відкриваємо завантажені файли - https://vsimpptx.com/faqs/u-mene-probelemi-iz-vidkrittyam-fajliv