Каталог матеріалів

Урок №1 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Мистецтво, образотворче мистецтво митець, лінія.

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року 

Урок №01 Мистецтво, образотворче мистецтво, митець, лінія. М. Вітт «Друзі», скульптура у парку м. Харків. Зображення чарівної мистецької стежинки (акварель, фломастери, олівці)

Мета: ознайомити учнів з матеріалами та інструментами, що використовуються на уроках образотворчого мистецтва; навчити дітей малювати лінії в різних напрямках, різні за шириною; розвивати естетичні почуття; виховувати охайність.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Розповідь вчителя.

Слайд4. Ласкаво просимо до країни Образотворчого мистецтва.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5-8. Розгадайте загадки та дізнайтесь, які інструменти використовують митці у країні Образотворчого мистецтва.

Слайд9. Допоможіть дівчинці знайти інструменти, які стануть у нагоді для малювання

Слайд10. Розгляньте зображення. Порівняйте, як зображені діти на картині та в скульптурі.

Слайд11-12. Аналіз-інтерпретація творів образотворчого мистецтва

Слайд13. Фізкультхвилинка

Слайд14. Повертаймося із країни Мистецтв до школи!

Слайд15. Розгляньте зображення. Спробуйте назвати лінії їх іменами.

Практична діяльність учнів

Слайд16-17. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд18. Намалюйте чарівну мистецьку стежинку ( акварель, фломастери, кольорові олівці). Прикрасьте її красивими візерунками та лініями.

Слайд19. Послідовність малювання чарівної мистецької стежинки

Підсумок

Слайд20. Рухлива вправа

Слайд21. Продемонструйте власні малюнки

Слайд22. Роздивіться ілюстрації у своїх підручниках із різних предметів. Пошукайте на них цікаві лінії.

Рефлексія

Слайд23. Вправа «Інтерв’ю»