Каталог матеріалів

Урок №1 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Числа, дії над числами. Робота з даними. Арифметичні дії з натуральними числами.

Безкоштовно

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок № 1.  Числа, дії над числами. Робота з даними. Арифметичні дії з натуральними числами.

Мета: повторити розряди чисел; дії з числами; поняття натурального числа, арифметичні дії над натуральними числами, для спрощення обчислень; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вільно здійснюють арифметичні обчислення з натуральними числами за допомогою письмового додавання й віднімання; розпізнають розряди числа і наводять приклади, застосовують властивості дій над числами з метою спрощення.

 

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів. Історичний екскурс.

ВНМ (повторення навчального матеріалу за початкову школу)

Слайд 7-8. Повторення розрядів чисел.

Слайд 9. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 10. Формування вмінь. Усне завдання.

Слайд 11-13. Робота з підручником.
Розбір рішення завдання: № 2,3,6.

Слайд 14-19. Завдання. Закріплення та повторення навчального матеріалу, щодо подання числа у вигляді суми розрядних доданків.

 Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Завдання. Виконай обчислення, обираючи зручний порядок обчислення:

1) 2031 + 7605 + 1888; 2) 8934 -7823 - 1111.

Слайд 22. Самостійна робота для учнів, що працюють на випередження.

Завдання 1: Записати числа у вигляді суми розрядних доданків.
Завдання 2: Знайти числа, які подані у вигляді суми розрядних доданків.

Слайд 23. Завдання. Записати число, яке:

1) на 11 менше від найменшого чотирицифрового числа;

2) на 8 більше за найбільше трицифрове число.

Слайд 24-25. Індивідуальна робота. Завдання на логіку.

Підсумок

Слайд 26-27. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 28. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 29-30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні