Каталог матеріалів

Урок №2 з української мови для 6 класу за Н. Голуб - РЗМ 1. Інформація та її види. Повторення вивченого в 5 класі

Безкоштовно
Інформація відсутня

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку Української мови за підручником «Українська мова». Автори: Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.» для 6 класу.

 

Урок №2. РЗМ 1. Інформація та її види. Повторення вивченого в 5 класі

Мета: розширити відомості шестикласників про види інформації за способом подання; сформувати знання про те, що одну і ту ж інформацію можна представити різними способами; учити добирати переконливу й аргументовану інформацію; розвивати уміння відрізняти достовірну інформацію від недостовірної; розвивати увагу, пам’ять, словниковий запас, логічне мислення.

Очікувані результати: учень називає види інформації за способом подання; добирає переконливу й аргументовану інформацію; відрізняє достовірну інформацію від недостовірної; вичерпно відповідає на запитання за змістом почутого повідомлення; пов’язує, зіставляє почуте із життєвим досвідом; обґрунтовує своє ставлення до змісту почутої інформації; визначає основні проблеми, порушені в тексті, пов’язуючи їх із життєвим досвідом; пояснює значення здобутої з тексту інформації; обстоює власну позицію щодо обговорюваних питань.

Обладнання: мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-5.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

III. Актуалізація опорних знань.

Слайд 9. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 10. Слово дня.

Слайд 11. Пригадуємо.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 12. Вправа 468. Прочитайте і скажіть, якого виду інформація найдоцільніша в описаних нижче ситуаціях. У якій ситуації найдоречніша мультимедійна форма подання інформації?

Слайд 13. Вправа 469. Прочитайте текст.

Слайд 14. Шукаємо відповіді на запитання.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Вправа 470. Прочитайте текст. Випишіть ключові слова. Поставте запитання, на які тут є відповідь.

Слайд 17. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 18. Вправа 471. Прочитайте. До чого закликають автори? Чому це так важливо? Чи скористаєтеся ви порадою??

Слайди 19-20. Робота в групах. Оберіть один із текстів Дз. Матіяш, прочитайте вміщену в ньому інформацію.

Слайд 21. Вправа «Трибуна думок».

Закріплення вивченого

Слайд 22. Вправа «Мікрофон».

Слайд 23. Рефлексія «Імбирний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку.

Слайд 24. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні