Каталог матеріалів

Урок №11-12 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Як дослідити фізичні властивості тіл і речовин.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №11-12. Як дослідити фізичні властивості тіл і речовин. Проєктна робота. Створення лепбкуку на тему «Речовини, що найчастіше використовуються для приготування їжі»

Мета: формувати уявлення учнів про властивості тіл та речовин; їх характеристики; розвивати науковий світогляд про найпоширеніші в природі речовини, розвивати абстрактне мислення про властивості різних речовин, допитливість, спостережливість; виховувати взаємодопомогу, вміння працювати в колективі. 

Очікувані результати: учень називає фізичні властивості тіл і речовин; наводить приклади тіл і речовин, що оточують людину; описує тіла і речовини; вміє працювати в колективі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. Крапля олії — рідке тіло. Воно утворене речовиною олією.

Слайд6. Крейда - це тверде тіло. Воно складається з однієї речовини — крейди.

Слайд7. Повітря — газоподібне тіло. До його складу входить багато речовин (азот, кисень, вуглекислий газ тощо)

Слайд8. Молоко також суміш речовин.

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10-11. Робота в підручнику.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Які фізичні властивості речовин, можна виявити за допомогою органів чуття?

Слайд14. Фізичні властивості речовин.

Слайд15. Запам’ятай.

Слайд16. Гімнастика для очей.

Слайд17. Розглянь матеріали. Де їх використовують?

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. Досліди.

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21. Побесідуймо.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Створи лепбук на тему «Речовини, що найчастіше використовуються для приготування їжі»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні