Каталог матеріалів

Урок №48 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Узагальнення і систематизація знань учнів. Діагностична робота з тем «Різноманітність рослин і тварин». Підсумок за семестр.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №48. Узагальнення і систематизація знань учнів з розділу «Різноманітність рослин і тварин».

Мета: узагальнити знання учнів з теми «Різноманітність рослин і тварин»; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Рослинний світ дуже різноманітний. Пригадайте, на які групи вони поділяються.

Слайд6. Які рослини є квітковими? Яка їх будова?

Слайд7. Пригадай, умови навколишнього середовища для нормального розвитку рослини.

Слай8. Пригадайте, яким чином поширюються рослини в природі.

Слайд9. Одним зі способів розмноження рослин є запилення. Пригадайте, яким чином воно відбувається.

Слайд10. Підкажіть, які ще способи розмноження рослин вам відомі, окрім запилення і висівання?

Слайд11. В залежності від умов існування, рослини поділяються на.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Пригадай, на які групи ми можемо поділити культурні рослини.

Слайд14. Класифікуйте подані культурні рослини на групи.

Слайд15. Пригадай, до якої групи рослин відносяться гриби?.

Слайд16. Нагадаємо ознаки, за якими можна впізнати отруйні гриби від їстівних.

Слайд17. Давайте пригадаємо групи, на які поділяються тварини.

Слайд18. За способом живлення тварин поділяють на:.

Слайд19. Пригадайте, що таке ланцюг живлення і з яких ланок він складається.

Слайд20. Пригадай, яких тварин називають свійськими. Наведіть приклади.

Слай21. Гра «Продовж твердження».

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Робота в групах.

Слай24. Презентація робіт кожної групи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слай25. Інтерактивна вправа.

Підсумок

Рефлексія

Слайд26. Рефлексія. Вправа «Веселка».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні