Каталог матеріалів

Урок №30 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Як вітер впливає на природу Землі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №30. Як вітер впливає на природу Землі?

Мета: формувати поняття учнів, як рух повітря впливає на неживу й живу природу Землі; вчити аналізувати, порівнювати та робити висновки; пояснити учням, як утворюється вітер; розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення, вміння робити узагальнення та висновки; продовжити екологічне виховання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Енергізатор «Передай імпульс»

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай .

Слайд6. Досліди.

Слайд7. Висновок.

Слайд8. Поспостерігай.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Розглянь малюнок. Так утворюється вітер.

Слайд11. Яку користь приносить вітер?

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Вітер переносить насіння рослин, пилок з квітки на квітку.

Слайд14-15. За малюнками розкажи, як люди освоїли повітряний простір.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Чи завжди вітер приносить користь?

Слайд18. Довідничок.

Слайд19-21. Торбинка цікавинок.

Слайд22. Повітряну оболонку Землі називають повітряним «океаном», або атмосферою.

Слайд23. Словничок.

Слайд24. Обери правильну відповідь.

Слайд25. Доповни схему.

Слайд26. Проведи дослідження.

Слайд27. Для роздумів.

Слайд28. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Розкажи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні