Каталог матеріалів

Урок №59-60 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Дбаю про свою поставу. Практична робота.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва

Урок №59-60. Дбаю про свою поставу. Практична робота.

Мета: навчити учнів розпізнавати правильне і неправильне сидіння за партою, ви­значати правильність своєї постави; навчити піклуватися про свою поставу; навчити правильно сидіти, ходити, носити рюкзак.

виховувати бажання виконувати вправи для формування правильної по­стави.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Прочитай вірш. Що нам потрібно робити щодня?

Слайд5. Дай відповідь на запитання.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8. Розглянь признаки викривлення хребта.

Слайд9. Як перевірити свою поставу?

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Розглянь малюнок. Хто з учнів сидить за партою правильно, а хто — ні? Відповідь обґрунтуй.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Перевірте поставу один одного. Для цього скористайтеся малюнками.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Зроби прості вправи для виправлення постави.

Слайд17. Розглянь малюнки. Як ти гадаєш, що допомагає дітям формувати правильну поставу?

Слайд18. Поради для правильної постави під час ходьби.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Хто з дітей турбується про свою поставу? А як ви турбуєтеся про свою поставу?

Слайд21. Запам’ятай.

Слайд22. Запам’ятай.

Слайд23. Обери, хто з дітей це робить правильно.

Слайд24. На якому малюнку хлопчик сидить правильно?

Слайд25. Дай відповіді на запитання.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні