Каталог матеріалів

Урок №32 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Рублі - Пам’ятки архітектури. Перегляд: відео презентація «Наці­ональний музей народної архітектури та побуту України у Пирогові».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №32 Пам’ятки архітектури. Перегляд: відео презентація «Наці­ональний музей народної архітектури та побуту України у Пирогові». Зображення пам’ятки архітектури (за вибором) (кольорові олівці або акварельні фарби)

Мета: продовжувати знайомити учнів із архітектурною спадщиною України, вчити компонувати кілька елементів пейзажу в просторовому зв’язку їх між собою з композиційним та тоновим рішенням; розвивати аналітичне мислення технічні навички; виховувати інтерес до вивчення культури України.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4. Розповідь вчителя

Слайд5. Україна — держава з багатовіковою історією та культурою. У кожному регіоні є свої визначні пам’ятки — перлини української землі

Слайд6. Розгляньте пам’ятки архітектури різних регіонів України. Чим вони привертають увагу? Які геометричні форми ви помітили в їхній будові? Поясніть свою думку

Слайд7. А чи бачили ви архітектурні пам’ятки, яким уже по декілька сотень років?

Слайд8. Перегляньте відео «Національний музей народної архітектури та побуту України у Пирогові». Що вам сподобалося найбільше?

Слайд9. Основним видом народної архітектури є житло. Уважно розгляньте світлини традиційних українських хат різних регіонів України

Слайд10. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд11-12. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд13. Оберіть пам’ятку архітектури на свій розсуд та виконайте її малюнок кольоровими олівцями або фарбами. Передайте характерні особливості її будови, продумайте оточення. Доберіть кольори відповідно до пори року і часу доби, які хочете зобразити

Слайд14. Послідовність малювання пам’ятки архітектури

Підсумок

Слайд15. Рухлива вправа

Слайд16. Продемонструйте власні малюнки

Слайд17. Зробіть світлини пам’яток архітектури, які є у вашій місцевості. Разом із друзями/подругами оформіть виставку «Мій рідний край» та запросіть на неї рідних

Рефлексія

Слайд18. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні