Каталог матеріалів

Урок №23 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Рублі - Як зима з весною зустрічається. Створення протилежних за характером, настроєм образів Зими і Літа (акварельні фарби)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №23 Як зима з весною зустрічається. Створення протилежних за характером, настроєм образів Зими і Літа (акварельні фарби)

Мета: розширити уявлення про народні традиції та свята; розвивати бажання вивчати історичне минуле, культуру, звичаї та традиції українського народу; розвивати дитячу фантазію, творчість, дрібну моторику рук; виховувати культуру праці, інтерес до роботи, кмітливість, любов до України.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4. 15 лютого відбувається Стрітення — Зима зустрічається з Літом

Слайд5. Розгляньте світлину. Які ознаки зими та весни ви помітили на ній? Через які колірні сполучення можна їх передати?

Слайд6-7. Прочитайте народні прикмети про Стрітення. Яким світлинам вони відповідають?

Слайд8. Неможливо уявити завершення зими без традиційного масляного тижня, протягом якого весело відзначали проводи снігової володарки

Слайд9. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд10-11. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд12. Створіть протилежні за характером, настроєм образи Зими та Літа. Доберіть колірні сполучення, які, на вашу думку, найбільш відповідають цим образам

Слайд13. Послідовність малювання образів Зими та Літа

Підсумок

Слайд14. Рухлива вправа

Слайд15. Продемонструйте власні малюнки

Слайд16. Створіть образ Масляної в техніці аплікації з кольорового паперу або клаптиків різних тканин. Застосуйте контраст яскравих барв для передачі настрою святкових веселощів

Рефлексія

Слайд17. Рефлексія. Вправа «Веселка»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні