Каталог матеріалів

Урок №20 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Рублі - Дитячі колисанки. Пропорції людського тіла. Створення сюжетної композиції за уявою (акварельні фарби)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №20 Дитячі колисанки. Пропорції людського тіла. Створення сюжетної композиції за уявою (акварельні фарби)

Мета: продовжувати ознайомлювати учнів із пропорціями людської фігури; надавати початкові відомості про правила малювання людської фігури, що рухається; закріплювати знання про основи композиції; розвивати комбінаторні здібності, образне, логічне, просторове мислення; продовжувати формувати в дітей уміння аналізувати, узагальнювати; розвивати кмітливість; навчати міркувати, стимулювати розвиток допитливості; виховувати в учнів акуратність, увагу.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, акварельні фарби, ємність для води, пензлики

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Гра «Доповніть речення»

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4-5. Відгадайте загадку

Слайд6. Для кожної дитини важливо мати поряд рідних та близьких людей, які дбають про неї та люблять її. Відносини та єдність дорослих із дитиною — це найбільш важлива, значуща тема в мистецтві.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд7-8. Розгляньте світлини. Що зображено на картинах? До якого жанру вони належать? Який настрій викликають? Запропонуйте назву творам

Слайд9. Пропорції людського тіла з віком змінюються. На це необхідно зважати, виконуючи малюнок

Слайд10. Художники зазвичай починають малювати людську постать зі схеми, що відображає розташування кісток у скелеті. А потім «нарощують» м’язи, додають одяг

Слайд11. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

 

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Створіть сюжетну композицію за уявою. Намалюйте себе з вашими рідними та друзями/подругами під час улюблених занять або ігор

Слайд15. Послідовність створення себе з вашими рідними та друзями/подругами під час улюблених занять або ігор

Слайд16. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд17. Продемонструйте власні малюнки

Слайд18. Оберіть когось із вашого оточення, хто подобається вам найбільше. Запропонуйте йому/їй стати вашою моделлю. Виконайте схематичну побудову фігури цієї людини

Рефлексія

Слайд19. Вправа «Інтерв’ю»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні