Каталог матеріалів

Урок №19 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Рублі - Вечір. Вечірня музика. Абрис. Створення силуетної компо­зиції (кольорові олівці)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №19 Вечір. Вечірня музика. Абрис. Створення силуетної компо­зиції (кольорові олівці)

Мета: ознайомити учнів із поняттям «Силует»; актуалізувати знання учнів про птахів та тварин – частину живої природи; вчити учнів зображати за допомогою кольорових олівців силуети птахів; розвивати художні здібності учнів, чуття кольору, вміння працювати з олівцями; виховувати старанність, охайність в роботі, бережливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, олівці

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-4. Розгляньте картини. До яких жанрів вони належать. Відповідь обґрунтуйте

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Вечір — найзагадковіша пора доби

Слайд6. Багато предметів мають виразний абрис форми

Слайд7. Запам’ятайте!

Слайд8. Виражальним засобом у силуетних композиціях є контраст фону та фігури, світлого та темного

Слайд9. Розгляньте зображення. На світлому фоні чітко, яскраво виділяються силуети дерев, тварин, птахів

Слайд10-13. Гра «Відгадай чий силует?»

Слайд14. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд17. Виконайте силуетну композицію

Слайд18. Зробіть попередній ескіз роботи кольоровим олівцем. Не натискайте на олівець, лінії проводьте легенько. Охайно проведіть лінії контуру усіх форм, потім замалюйте їх рівномірним контрастним до фону тоном

Слайд19. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд20. Продемонструйте власні малюнки

Слайд21. У вечірню пору спостерігайте за предметами, видними на фоні неба. Зверніть увагу на абриси різних форм. Зробіть замальовки силуетних образів, що здаються вам найвиразнішими

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія «Загадкові листи»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні