№030 - Добираю близькі за значенням слова
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)
Урок № 30.
Добираю близькі за значенням слова
Мета: вчити спостерігати і досліджувати значення слів, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 8. Прочитай з однокласником чи однокласницею розмову
Читалочки і Щебетунчика.
Слайд 9. Про якого птаха говорили друзі? Знайди серед виділених у тексті слів близькі за значенням. Запиши їх парами.
Слайд 10. Рухлива вправа.
Слайд 11. Розмову друзів почув Ґаджик. Прочитай, що він їм сказав.
Слайд 12. Спиши виділені в повідомленні Ґаджика речення. Підкресли слова, близькі за значенням до поданих. Запиши утворені пари слів.
Слайд 13. Прочитай про зустріч друзів з іншим птахом.
Слайд 14. Випиши виділені в тексті слова. Добери до кожного близьке за значенням і запиши. Можеш пошукати їх у тексті.
Слайд 15. Фізкультхвилинка.
Слайд 16. Добери й запиши слова, близькі за значенням до слова «щебече». Утвори їх від звуків, які видають птахи. Запиши речення про кожну пташку з утвореними словами.
Слайд 17. Добери й запиши слова, близькі за значенням до слова щебече. Утвори їх від звуків, які видають птахи. Запиши речення про кожну пташку з утвореними словами.
Слайд 18. Рухлива вправа.
Слайд 19. Пояснення домашнього завдання. Знайди серед поданих слів близькі за значенням. Запиши їх парами.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
