№01 - Дивовижний світ природи в мистецтві. Регістр: високий, середній, низький. Слухання: В. Косенко «Пастораль»; звучання музичних інструментів у різних регістрах. Ритмічна вправа. Виконання: «Диво-осінь»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»
Урок №1.
Регістр: високий, середній, низький. Слухання: В. Косенко «Пастораль»; звучання музичних інструментів у різних регістрах. Ритмічна вправа. Виконання: «Диво-осінь»
Мета: ознайомити учнів з поняттям регістру; актуалізувати знання учнів про правила співу; забезпечити усвідомлення учнями особливостей музики образно-сюжетного напряму; розвивати творчу уяву, фантазію, спостережливість; виховувати в учнів інтерес до музики, культуру слухання.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд3. Розкажи про те, як ти провів літечко.
Слайд4-5. Особливо гарно влітку у селі.
Слайд6. Віктор Косенко - Пасторальна
Слайд7. Пастора́ль (фр. pastorale від лат. pastoralis — «пастуший») — жанр у літературі, образотворчому мистецтві, театрі, музиці і балеті, сюжет якого пов'язаний з ідеалізованим зображенням сільського життя, відтворенням підкреслено простих, наївних переживань на лоні природи.
Слайд8. Дай відповіді на питання.
Слайд9. Літня ритмічна вправа.
Слайд10-16. Повторимо правила співу.
Слайд17. Регістр — розкладка клавіатури музичного інструменту, котра ділиться на нижній, середній та верхній.
Слайд18. Звучання нижнього регістру .
Слайд19. Звучання верхнього регістру .
Слайд20. Звучання середнього регістру.
Слайд21. Фізкультхвилинка.
Слайд22. Ознайомлення з піснею «Диво-осінь».
Слайд23. Ознайомлення з піснею «Диво-осінь».
Слайд24. Виконання пісні «Диво-осінь».
Слайд25. Спостерігай у якому регістрі звучать голоси твоїх домашніх улюбленців чи тварин, котрих ти зустрінеш протягом наступного тижня.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
