№039 - Віднімання вид 40-8. Складання задач за виразом. Заміна запитання в задачі.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»
Урок №39.
Віднімання виду 40-8. Складання задач за виразом. Заміна запитання в задачі.
Мета: вчити віднімати вирази виду 40 - 8; удосконалювати обчислювальні навички, розвивати вміння розв’язувати задачі за виразом, вчити змінювати запитання в задачі; виховувати любов до математики.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 3. Обчисли і запиши результат.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 5. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 6 - 11. Робота з підручником. Поясни обчислення.
Слайд 12 - 13. Знайди різниці за числовим променем.
Слайд 14 - 16. Розв’яжи задачу.
Слайд 17. Фізкультхвилинка.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 18. Склади задачу про посадку кущів малини за виразом.
Слайд 19. Довжини сторін прямокутного трикутника 3 см і 4 см. Накресли такий трикутник і знайди його периметр.
- Підсумок
Бесіда
Слайд 20 - 26. Робота у зошиті.
Слайд 27. Домашнє завдання
- Рефлексія
Слайд 28 - 29.
