№094 - Написання слів зі звуками  дж,  дз,  дз’. Складання і записування речень. 

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

ІІ семестр

Урок №94.

Написання слів зі звуками  дж,  дз,  дз’. Складання і записування речень. 

Мета: удосконалювати навичку письма; вправляти учнів у правильному вимовлянні та написанні слів з буквосполученнями дж, дз; удосконалювати вміння складати і записувати речення, списувати з друкованого тексту; розвивати вміння розгадувати ребуси; виховувати уважність, старанність, підтримувати інтерес до навчання.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Потренуємось писати.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

      Слайд3. Ґаджик приготував Родзинці подарунки з її улюбленим звуком. Назви ці подарунки. Чи здогадуєшся, який у Родзинки улюблений звук?

      Слайд4. Запиши назви Ґаджикових подарунків. Допиши своє слово з улюбленим звуком Родзинки.

       Слайд5. Рухлива вправа.

      Слайд6. Родзинка намалювала малюнки для Ґаджика. Найбільше йому сподобались ті, у назві яких є звук [дж]. Обведи їх і запиши назви цих предметів.

Слайд7. Склади й запиши речення з двома із записаних слів.

Слайд8. Фізкультхвилинка..

Слайд9. Спиши речення. Заміни малюнки словами.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Розгадай ребус Родзинки.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання