№057 - Удосконалення вміння писати вивчені букви, слова і речення з ними.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

ІІ семестр

Урок №57.

Удосконалення вміння писати вивчені букви, слова і речення з ними.

Мета: пригадати й закріпити письмо вивчених букв; удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита, писати ручкою, списувати надруковані слова; розвивати вміння розповідати за малюнком, про події з власного життя, враження від канікул, будувати речення за поданим початком і малюнком; виховувати старанність, охайність, спостережливість, прагнення поділитися своїми спогадами, враженнями.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2-3. Розглянемо наші зошити. Визначення відмінностей.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

      Слайд4-5. Бесіда. Написання знайомих букв.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Бесіда за малюнком.

Слайд8. Написання слів.

Слайд9. Написання слів. Які спогади у вас виникають коли ви чуєте ці слова?

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Знайдіть пари рукавичок. Вкажіть лініями. Скільком дітям вистачить цих рукавичок? Розфарбуйте.

Слайд12. Складання розповіді. Одного зимового дня … .

Слайд13-14. Продовження складання розповіді. Запис.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16-17. Продовження складання розповіді. Запис.

Слайд18. Рухлива вправа.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Бесіда за малюнком. Домальовування снігових баб.

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання