s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№029 - Написання малої букви м

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

Урок №29.

Написання малої букви м, складів, слів і речень з вивченими буквами. Розвиток зв’язного мовлення (Сім’я).

Мета: ознайомити учнів з малою рукописною буквою м, вчити її писати; формувати вміння читати й писати склади та слова з буквою м; удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита, писати ручкою; розвивати спостережливість, уміння аналізувати, порівнювати, доповнювати групу предметів, об’єднаних за певною ознакою, розповідати за малюнком; виховувати охайність, старанність, прагнення допомагати своїм рідним, дорожити своєю сім’єю.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Бесіда за малюнком.

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Обведемо штрихпунктирні лінії.

Слайд4. Методика написання .

Слайд5. Написання.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Написання.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Написання.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Написання.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Написання.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Написання.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Написання.

Слайд18. Рухлива вправа.

Слайд19. Чому назви зображених на малюнках предметів починаються на «мо»?

Слайд20. Розфарбуй.

Слайд21. Додай малюнка назва якого розпочинається на «мо».

Слайд22. Розкажи про кожну сім’ю.

Слайд23. Розіграйте сценку «Як я допомагаю рідним».

Слайд24. Розкажи, як відпочиває сім’я.

5.     ЗВ (закріплення вивченого)

6.     Підсумок

7.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити