s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№011 - Подовжена похила лінія з петлею вгорі

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

Урок №11.

Подовжена похила лінія з петлею вгорі.

Мета: навчити учнів писати подовжену похилу лінію з петлею вгорі; удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита; зміцнювати м’язи кисті руки; розвивати вміння порівнювати, виконувати роботу за зразком, розповідати за малюнком, про свої іграшки; виховувати старанність, охайність, інтерес до життя тварин.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2-3. Бесіда про улюблені захоплення й ігри дітей. Які ваші улюблені іграшки? Де ви ними граєтесь? Чи є у вас радіокеровані іграшки?

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд4-6. Придумайте імена хлопчикам. Чим вони займаються? Що нагадують залишені сліди літачком та машинкою? Обведемо не відкриваючи олівця.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Написання похилих ліній з петлею.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Написання похилих ліній з петлею.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Написання похилих ліній з петлею.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Написання похилих ліній з петлею.

Слайд15. Рухлива вправа.

5.     ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд16-19. Що зображено на малюнку? Яка лисиця? Який заєць?. Складіть невеличку розповідь по малюнку. Обведіть слід руху зайчика. Розфарбуй.

Слайд20. Відгадай ряд загадок:

Прийшла кума із довгим віником

На бесіду з нашим півником,

Схопила півня на обід,

Та й замела мітлою слід. (Лисиця)

 

Всіх на світі я боюсь.

В полі, лісі навкруги

Скрізь у мене вороги.

Часом лізу я у шкоду,

Їм капусту на городах,

Моркву, ріпу, буряки.

Відгадайте — хто такий? (Заєць)

 

Я маленький, я вухатий, Попелястий, волохатий.

Я стрибаю і тікаю,

Дуже куций хвостик маю. (Заєць)

 

Вночі руда дівчина

Залізла тихо в двір,

Курей перелічила

Та й понесла у бір. (Лисиця)

6.     Підсумок

7.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити