s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№010 - Подовжена похила лінія з петлею внизу. Розвиток зв’язного мовлення. Навчальне приладдя.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

Урок №10.

Подовжена похила лінія з петлею внизу. Розвиток зв’язного мовлення. Навчальне приладдя.

Мета: навчити учнів писати подовжену похилу лінію з петлею внизу; удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита; зміцнювати м’язи кисті руки; розвивати вміння порівнювати, виконувати роботу за зразком, розігрувати діалог, розповідати за малюнком, серією малюнків, про події з власного життя; виховувати інтерес до різних видів спорту, бережне ставлення до навчального приладдя.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2-3. Придумайте імена хлопчикам. Чим вони займаються? Чи вмієте ви кататись на роликах? Чи складно навчитись? Які відчуття виникають під час катання?

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд4-7. Що об’їжджають хлопчики? Які сліди залишаться після подолання перешкод? Обведення слідів після подолання перешкод. Перше ознайомлення із похилою лінією з петлею.

Слайд8. Пригадаємо допоміжні лінії сітки зошита. Ознайомлення із написанням похилої лінії з петлею внизу.

Слайд9. Написання похилих ліній з петлею внизу

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Написання похилих ліній з петлею внизу

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Написання похилих ліній з петлею внизу

Слайд14. Фізкультхвилинка

Слайд15. Написання похилих ліній з петлею внизу

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17-19.Чим займаються дівчатка? Який це вид спорту? Кому він подобається? Обведіть олівцем безвідривно лінії руху гімнастичними палицями. Розфарбуй малюнок.

Слайд20-21. Назви предмети. Що з ними роблять? Закресли зайве.

Слайд22-24. Пограємось в театр.

– Що з тобою, друже? Чому ти такий брудний і порваний?

– Та, це у мене такий господар неохайний. Він мене і футболить, і кидає як попало, і сидить на мені, і б’є мною однокласників, і дряпає мене, і малює. Чого тільки не доводиться мені терпіти. 

– Яка ж у тебе доля нещасна. Співчуваю, друже, співчуваю. Хочу дати тобі пораду – покинь свого господаря. Втечи від нього або заховайся. Нехай спробує, як погано й незручно без тебе. Тоді буде тебе цінувати.

– Дякую! Так і зроблю.)

5.     Підсумок

 Підсумок. Які лінії ми сьогодні писали? За допомогою чого? Як потрібно ставитись до шкільного приладдя?

6.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити