Каталог матеріалів

Урок №2 для 1 класу з музичного мистецтва за Т. Рублі - Різнобарвний світ. Ознайомлення із кольорами веселки та їх послідовністю. Виконання: Н. Май «Веселка»

Безкоштовно

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №2. Ознайомлення із кольорами веселки та їх послідовністю. Виконання: Н. Май «Веселка» (с. 8-9). Слухання: А. Вівальді «Гроза», Е. Гріг «Метелик»

Мета: збагачувати музичний досвід учнів, ознайомити з хроматичними та ахроматичними кольорами ; розвивати творчі здібності до музики, почуття ритму; виховувати інтерес до музики, уміння спілкуватися.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Про яке природнє явище ми співали минулого року?

Слайд5. Після літнього дощику часто буває веселка. Пригадаємо її кольори.

Слайд6-7. Виконання інтерактивного завдання.

Слайд8. Наталія Михайлівна Май — автор, композитор і виконавець Заслужена артистка України. Керівник творчого центру Н. Май Полтавського міського будинку культури. Директор благодійного фонду сприяння розвитку культури та підтримки обдарованих дітей та молоді «Горлиця».

Слайд9. Слухання музичного твору – Наталія Май «Веселка».

Слайд10. Розучуємо текст пісні – Наталія Май «Веселка».

Слайд11. Виконання - Наталія Май «Веселка».

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Хроматичні та ахроматичні кольори.

Слайд14. За допомогою якого виду кольорів зображують веселку?

Слайд15. Антоніо Вівальді – Гроза.

Слайд16. Едвард Гріг – Метелик.

Слайд17. Який музичний твір можна передати хроматичними, а який ахроматичними кольорами?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні