№094 - Віднімаємо числа 6, 7, 8, 9.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №94.

Віднімаємо числа 6, 7, 8, 9.

Мета: ознайомити з прийомом віднімання чисел 6, 7, 8, 9; формувати вміння виконувати віднімання на основі взаємозв’язку арифметичних дій додавання і віднімання; вміння складати короткий запис задачі; ввести короткий запис задач на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць; учити розв’язувати задачі; формувати вміння знаходити невідомий компонент арифметичної дії додавання. Пропедевтика знаходження невідомого компонента арифметичної дії віднімання.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Заміни числа сумою двох доданків.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поясни розв’язання, користуюсь пам’яткою «Віднімання чисел 6,7,8,9». Закінчи обчислення за схемами.

Слайд4. Закінчи обчислення за схемами. Прокоментуй розв’язання.

Слайд5. Віднімання чисел 6,7,8,9.

  1. Подаю зменшуване у вигляді суми зручних доданків.
  2. Від суми віднімаю число, що дорівнює одному з доданків; залишається інший доданок.
  3. Називаю результат.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Зміни зменшуване сумою двох доданків. Закінчи обчислення.

Слайд8. Знайди значення виразів. Прокоментуй розв’язування.

Слайд9. Графічна вправа.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-13.  Поясни, як склали короткий запис і схему до задачі.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Добери до задачі короткий запис.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд16. На березі океану лежали 5 моржів і 7 тюленів. Поплавати в океані рушили 6 тварин. Поміркуй, чи міг бути серед них хоча б один морж? Чи міг бути серед них хоча б один тюлень?

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання