№092 - Складаємо короткий запис задачі.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №92.

Складаємо короткий запис задачі.

Мета: ознайомити учнів зі складанням короткого запису до задачі, ввести короткий запис задач на знаходження суми і на різницеве порівняння; закріплювати знання складу чисел, формувати вміння подавати число у вигляді суми двох доданків на основі складу числа; закріпити розуміння взаємозв’язку додавання і віднімання, формувати навички віднімання від суми одного з доданків.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай дії за стрілками.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Обчисли зручним способом.

Слайд4. Згадай пам’ятку «Працюю над задачею». Закінчи розв’язання задачі.

Слайд5. Розглянь кожну задачу. Про що або про кого йдеться в задачі? Розглянь короткий запис. Поясни схему.

Слайд6. Розглянь кожну задачу. Про що або про кого йдеться в задачі? Розглянь короткий запис. Поясни схему.

Слайд7. Правило. Об’єкти, про які йдеться в задачі, - це ключові слова.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Послухай кожну задачу. Про кого йдеться в задачі? Розглянь короткий запис. Поясни схему.

Слайд10. Графічна вправа.

Слайд11.  Фізкультхвилинка.

Слайд12.  Назви ключові в задачі. Доповни короткий запис. Розв’яжи задачу.

У класі було 5 дівчаток і 4 хлопчики. Скільки всього дітей було у класі?

Слайд13.  Назви ключові в задачі. Доповни короткий запис. Розв’яжи задачу.

У класі було 5 дівчаток і 4 хлопчики. На скільки хлопчиків менше, ніж дівчаток?

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Знайди значення виразів.

Слайд16. Обчисли за схемами.

Слайд17. Назви кожний відрізок. Визнач довжину ламаної САКМ.

Слайд18. Виконай самостійно. Визнач довжину ламаної.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. У кошику 6 абрикосів і 2 сливи. Не дивлячись із кошика беруть 4 фрукти. Які це можуть бути фрукти?

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити