№008 - Визначаємо порядковий номер об’єкта

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №8.

Визначаємо порядковий номер об’єкта.

Мета: формувати  поняття про число як про кількісну характеристику      класу скінченних еквівалентних множин. Ознайомити учнів із порядковою лічбою, показати, що порядковий номер предмета залежить від напрямку лічби; повторити правила лічби та визначення кількості предметів у групі; узагальнити уявлення учнів про тиждень       як одиницю вимірювання часу.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Практична робота з набором «Числа та кружки». Скільки кружечків?

Слайд3. Попрацюємо з арифметичними штангами.

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд4-5. Полічи на кожному малюнку тварин зліва направо та справа наліво. Скільки всього тварин у кожній групі?

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Полічи на малюнку тварин зліва направо та справа наліво. Скільки всього тварин у кожній групі?

Слайд8.Який за порядком хлопчик, якщо лічити зліва на право? справа на ліво? Яка за порядком бабуся, якщо лічити зліва на право? справа на ліво? Скільки всього людей? Склади свої запитання.

Слайд9.Зоровий диктант.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Які за порядком Пес, Півень, Осел, Кіт якщо лічити зліва направо? справа наліво? Скільки всього тварин?

Слайд12. Вивчаємо дні тижня. Демонстрація навчального відео.

Слайд13. Скільки днів у тижні? Пригадай їх назви . З якого дня розпочинається тиждень? Яка за порядком середа? субота?

Слайд14-15. Відагадай загадки:

  • Дванадцять братів один за одним ходять, один одного не обходять. 12 місяців.
  • Сім братів віком рівні, іменами різні. 7 днів тижня.

Слайд16. Робота в зошиті. Обведи предмети, які допомагають стежити за зміною днів тижня.

5.     ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17-20. Виділи спільну ознаку для групи предметів. Дай назву групі. Як назвати одним словом усі предмети? Порахуй взуття.

6.     Підсумок

 Слайд21. Виконання інтерактивного завдання.

7.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання