s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№079 - Знайомимося із задачею: задача, умова, запитання.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №79.

Знайомимося із задачею: задача, умова, запитання.

Мета: формувати в учнів поняття задачі, формувати обчислювальні навички.  Знайомити учнів з поняттям задачі, її складовими — умовою і запитанням; формувати вміння виділяти в задачі умову і запитання, уявлення про зв’язок умови задачі із запитанням; удосконалювати обчислювальні навички, зокрема додавання і віднімання числа 4 частинами; формувати вміння знаходити значення виразів на дві дії.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай арифметичні дії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Послухай текст. Що можна запитати про кількість фігурок?

Ульяна і Левко прикрашали кімнату. Ульяна зробила 4 ангелочки, а Левко – 2.  Поясни, що позначає кожен відрізок на схемі. Що відомо? Що невідомо?

Про відоме розповідається в умові. На невідоме вказує запитання.

Слайд4. Постав запитання до поданого тексту.

У Сашка було 8 цукерок. Він пригостив Іринку 2 цукерками. Поясни, що позначає кожен відрізок на схемі. Що відомо? Що невідомо?

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6-8. Прочитай текст. Перекажи умову. Назви запитання.

Слайд9.  Прочитай задачу. Перекажи умову. Назви запитання. З’єднай лінією умову та запитання з відповідними частинами тексту. Виконай відповідну схему та запиши рівність розв’язання задачі. Дай відповідь на запитання задачі.

Слайд10.  Геометрична хвилинка.

Слайд11.  Фізкультхвилинка.

Слайд12. Чим схожі подані тексти? Чим відрізняються? Чи є серед них задача? Як її розпізнати?

  1. У парку гуляли 5 дітей. 2 дитини пішли додому. Залишилося 3 дитини.
  2. У парку гуляли 5 дітей. 2 дитини пішли додому. Скільки дітей залишилося?

Слайд13. Чи можна подати поданий текст назвати задачею? Чому? У класі було 7 хлопчиків і 2 дівчинки. Скільки пташок за вікном?

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Додай і відніми різними способами за схемами число 4.

Слайд16.  Виконай обчислення різними способами.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Катерина хоче надіти блузку та спідничку. Які костюми може скласти з трьох блузок і двох спідничок?

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія

 



Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити