s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№077 - Додаємо і віднімаємо число 4.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №77.

Додаємо і віднімаємо число 4.

Мета: формувати обчислювальні навички, здійснювати підготовчу роботу до вивчення задач. Ознайомити учнів зі способом додавання і віднімання числа 4 частинами; закріпити знання вивчених табличних випадків додавання і віднімання; формувати вміння обчислювати значення виразів на дві дії; закріпити знання правила знаходження невідомого доданка, формувати вміння знаходити    невідомий доданок, ставити запитання до тексту, добирати схему  та вираз, виконувати схему до описаної ситуації.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай арифметичні дії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Зістав вирази в кожному стовпчику. Знайди значення першого виразу. Яким буде значення другого виразу?

Слайд4. Додавання і віднімання числа 4.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Прокоментуй розв’язання. Закінчи обчислення за схемами.

Слайд7-8.  Додай і відніми число 4 різними способами за схемами.

Слайд9.  Геометрична хвилинка.

Слайд10.  Фізкультхвилинка.

Слайд11.  Прочитай кожну рівність, назви компоненти та результат. Усно визнач невідомий доданок, знайди його серед чисел під рискою, обведи в кружок і впиши в клітинку.

Слайд12.  Знайди невідомі доданки.

Слайд13-14.  Що можна запитати про кількість елементів у кожному випадку? Добери відповідні схеми та вирази.

Іванка конструювала будинок. Вона використала 4 блоки і 3 фігурки чоловічків.

Микола конструював робота. Він використав сього 7 елементів, із них 4 великі блоки.

Слайд15.  Рухлива вправа.

Слайд16-17.  Що можна запитати про кількість істот у кожному. випадку? Добери відповідну схему. Склади рівність.

1)На сонечку грілися 7 жабок і 3 вужі.

 2)На сонечку грілися 7 жабок. Потім 3 жабки стрибнули у воду.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Наталка вирізала 5 сніжинок і 3 фігурки тварин. На схемі зліва покажи скільки всього сніжинок і тварин вирізала Наталка, на схемі справа – на скільки більше сніжинок, ніж тварин, вирізала дівчинка. Склади відповідні рівності.

Підсумок

  1. Рефлексія

 



Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити