s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№074 - Додаємо і віднімаємо числа 0, 1, 2, 3.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №74.

Додаємо і віднімаємо числа 0, 1, 2, 3.

Мета: формувати обчислювальні навички. Закріпити знання вивчених табличних випадків додавання і віднімання; актуалізувати їх схематичне зображення; формувати вміння складати схеми до малюнків, які містять відношення       різницевого порівняння; формувати вміння додавати до меншого числа більше; закріпити знання складу чисел, формувати вміння виконувати додавання і віднімання на основі складу чисел; закріпити знання правила знаходження невідомого доданка, формувати вміння знаходити невідомий доданок. Розвивати логічне мислення учнів шляхом виконання завдань з логічним навантаженням.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай арифметичні дії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Доповни малюнок так, щоб скріпок стало на 2 більше. Склади рівності, щоб дізнатись про кількість скріпок.

Слайд4. Яких подарунків на малюнку більше? На скільки? Доповни схему, склади відповідну рівність.

Слайд5. За кожної схемою склади вираз.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7.  Склади вираз за кожною схемою. Знайди його значення.

Слайд8. Тато розрізав торт на 5 шматочків. Трьома шматочками, він пригостив дітей. Про що можна запитати? Доповни схему. Запиши відповідну рівність. На схемі наведи червоним олівцем зменшуване, жовтим від’ємник. Покажи їх дужками. Покажи дужкою різницю.

Слайд9.  Про що можна запитати в кожній ситуації? Склади схему і запиши відповідну рівність. На схемі наведи різними кольорами відрізки, які ілюструють компоненти арифметичних дій.

Слайд10.  Геометрична хвилинка.

Слайд11.  Фізкультхвилинка.

Слайд12-15.  Що можна запитати про кількість тварин у кожному з описаних випадків? Вибери відповідні схеми та вирази.

  1. На лузі пасуться 5 корів і 2 кози.
  2. На лузі пасуться 5 корів, а кіз на 2 менше.
  3. На лузі пасуться 5 тварин, із них 2 кози, а решта – корови.

Слайд16. Накресли один відрізок довжиною 7 см, а інший відрізок – на 2 см довший.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18. Знайди невідомий доданок.

Слайд19. Склади рівності за схемою.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Таня, Юля та Наталка пішли на прогулянку. Вишикуй дівчаток за зростом, якщо Таня вища за Юлю, але нижча за Наталку.

Підсумок

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити