№061 - Збільшуємо або зменшуємо на кілька одиниць.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №61.

Збільшуємо або зменшуємо на кілька одиниць.

Мета: закріплювати знання таблиць додавання і віднімання числа 2, вміння розв’язувати задачі на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць; вдосконалювати обчислювальні навички; виховувати старанність.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Попрацюй з геометричними фігурами.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Вибери вираз, за яким ми дізнаємось про число, яке на 1 більше ніж 8; про число, яке на 2 менше, ніж 5. Правила:

  • Якщо до числа додати 1, то число збільшиться на 1;
  • Якщо від числа відняти 2, то число зменшиться на 2.

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Попрацюй з арифметичними штангами.

Слайд6. У Тимофія було 4 роботи. Йому подарували ще 1. Як змінилась кількість роботів? Поясни, що позначають схеми та рівність.

Слайд7. Правила:

  • На 1 більше – це означає стільки ж і ще 1.
  • Збільшити на 1 – це означає додати 1.

Слайд8. Графічна вправа.

Слайд9.  Фізкультхвилинка.

Слайд10.  Скільки шестикутників було спочатку? Скільки прикрили аркушем? Як змінилась кількість шестикутників? Поясни, що позначають схеми і рівність.

Слайд11.  Правила:

  • На 1 зменшити – це означає стільки ж, але без 1. Стільки ж, але без 1 знаходять дією віднімання.
  • Зменшити на 1 – це означає відняти 1.

Слайд12.  Рухлива вправа.

Слайд13.  Розглянь схеми. Як змінилася кількість іграшок у другому випадку? Поясни складені вирази.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд14. Прокоментуй малюнки. До кожного малюнка добери вираз, знайди його значення.

Слайд15. Розглянь малюнки. Скільки м’ячів у кошику? Скільки бананів у коробці? До кожного малюнка добери вираз, знайди його значення.

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання