s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№060 - Збільшуємо або зменшуємо на кілька одиниць. Більше на... Менше на...

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №60.

Збільшуємо або зменшуємо на кілька одиниць. Більше на... Менше на...

Мета: розкрити зміст понять “на… більше”, “на… менше”; закріплювати знання таблиць додавання і віднімання числа 2, вміння розв’язувати задачі на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць; вдосконалювати обчислювальні навички; виховувати старанність.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Попрацюй з геометричними фігурами.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Прокоментуй малюнки; схеми. Кого більше? На скільки?

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Що можна сказати про кількість метеликів і квіток? Розглянь, як це показано на схемі.

Слайд6. Розглянь, як виконали схему до малюнка. Кого більше? На скільки?

Слайд7. Правило. На 1 більше – це означає стільки ж і ще 1. Стільки ж і ще 1 знаходять дією додавання.

Слайд8.  Чого більше? На скільки більше? Що позначають схема та вираз?

Слайд9. Графічна вправа.

Слайд10.  Фізкультхвилинка.

Слайд11.  Розглянь схему малюнка. Яких квадратів менше? На скільки?

Слайд12.  Правило. На 1 менше – це означає стільки ж, але без 1. Стільки ж, але без 1 знаходять дією віднімання.

Слайд13.  Чого менше? На скільки менше? Поясни, що позначають схема та вираз.

Слайд14.  Рухлива вправа.

Слайд15. Визнач кількість крокодилів на кожному малюнку. Крокодилів більше чи менше? На скільки? Добери вираз.

Слайд16. Квочка вивела 4 жовтих курчат, а рудих – на 2 менше. Намалюй схематично, скільки рудих курчат. Склади відповідну рівність.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. У крільчихи народилося 5 білих кроленят, а сірих — на 2 менше. Покажи схематично, скільки сірих кроленят у крільчихи. Склади відповідну рівність.

Підсумок

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити