s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№058 - Досліджуємо різницеве порівняння. На скільки більше?  На скільки менше?

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №58.

Досліджуємо різницеве порівняння. На скільки більше?  На скільки менше?

Мета: актуалізувати вміння порівнювати предметні множини способом утворення пар і визначати кількість елементів, які залишилися без пари; вчити визначати, в якій множині елементів більше чи менше та на скільки; ознайомити учнів із правилом різницевого порівняння. Розвивати в учнів логічне мислення шляхом виконання завдань з логічним навантаженням.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Попрацюй з геометричними фігурами.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Попрацюємо з арифметичними штангами.

Слайд4. Порівняй кількість елементів множин способом складання пар. Обведи об’єкти, яким не вистачило пари. Запиши відповідні нерівності.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Розглянь дві групи об’єктів на кожному малюнку. Яке число більше? Яке — менше? На скільки більше або менше?

Слайд7.  Яке число більше? Яке менше? На скільки більше або менше?

Слайд8. Геометрична хвилинка.

Слайд9.  Фізкультхвилинка.

Слайд10.  Порівняй кількість яблук і черв’ячків. На скільки яблук більше? На скільки черв’ячків менше? Доповни записи.

Слайд11.  Склади пари «метелик — мак». Скільки об’єктів мають пару? Яка різниця між кількістю метеликів і маків? Що позначають числа в поданій рівності?

Слайд12.  Порівняй кількість яблук і черв’ячків. На скільки яблук більше? На скільки черв’ячків менше? Доповни записи.

Слайд13.  Правило. Щоб дізнатись, на скільки одне число більше або менше, ніж друге, треба від більшого числа відняти менше.

Слайд14.  Рухлива вправа.

Слайд15. З’єднай комах у пари «гусениця – метелик». Яка різниця в кількості комах? Склади відповідну рівність.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд16. За допомогою якого виразу дізнаємося, на скільки рибок більше, ніж гачків, і на скільки гачків менше, ніж рибок?

Слайд17. За допомогою якого виразу дізнаємося, на скільки равликів більше, ніж жаб, і на скільки жаб менше, ніж равликів? Обведи цей вираз.

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити