s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№056 - Додаємо і віднімаємо числа 0, 1, 2

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №56.

Додаємо і віднімаємо числа 0, 1, 2.

Мета: закріпити способи додавання і віднімання числа 1, числа 0, віднімання однакових чисел; закріпити назви компонентів і результату арифметичної дії додавання, поняття математичного виразу сума, взаємозв'язку арифметичних дій додавання і віднімання; закріпити уявлення про віднімання, вчити застосовувати його при знаходженні значень виразів на основі складу числа; формувати вміння додавати і віднімати число 2 (скорочені міркування); формувати вміння добирати малюнок до виразу; вчити складати рівності за схемами. Вчити будувати міркування шляхом виконання завдань з логічним навантаженням.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Знайди значення сум. Знайди значення решти виразів.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Знайди значення сум. Прочитай вирази, які мають значення 0.

Слайд4. Обведи лінією хмаринки, вираз в яких мають значення менше від 5.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Запиши суми чисел. Знайди значення виразів.

Слайд7. Запиши склад числа 6. Склади відповідні рівності на додавання. З кожної рівності на додавання склади дві рівності на віднімання.

Слайд8-9. Знайди значення виразів за схемами.

Слайд10.  Геометрична хвилинка.

Слайд11.  Фізкультхвилинка.

Слайд12-13.  Добери до малюнка схему та вираз.

Слайд14.  Склади схему до малюнка. Запиши відповідну рівність.

Слайд15.  На полиці в магазині лежало 10 смартфонів, продали 2 смартфони. Допоможи Ульянці з’ясувати, скільки смартфонів залишилося. Виконай схему, запишіть рівність.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Виміряй довжини відрізків.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Обчисли значення виразів за схемами.

Підсумок

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити