s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№051 - Відкриваємо переставний закон додавання.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №51.

Відкриваємо переставний закон додавання.

Мета: знайомити учнів із формулюванням переставного закону додавання, показати, як застосовувати його для знаходження значень виразів; формувати вміння додавати і віднімати число 2; закріпити навички додавання і віднімання на числовому промені, закріпити знання складу чисел і вміння подавати число у вигляді суми двох доданків; формувати вміння добирати схему та вираз до сюжетного малюнка.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Попрацюй з числами та кружками.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. До кожної кісточки доміно склади рівності на додавання за схемами. Зістав записи. Чи змінилося значення суми?

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Склади до кожної кісточки доміно рівності на додавання. Зістав їх записи. Чи змінилося значення суми?

Слайд6. Попрацюй з арифметичними штангами.

Слайд7. В Олега в одній кишені 4 цукерки, а в іншій — 2 цукерки. Поясни кожну схему. Що цікаве можна помітити?

Слайд8. У Христини та Аліси було по 3 сині та по 2 червоні кульки. Скільки всього кульок було в кожної дівчинки? Перевір, чи правильно складено схеми та рівності.

Слайд9. Розглянь вирази в кожному стовпчику. Що цікавого можна помітити?

Слайд10.  Правило. Від переставляння доданків значення суми  не змінюється.

Слайд11.  Геометрична хвилинка.

Слайд12.  Фізкультхвилинка.

Слайд13.  Розглянь кожний стовпчик. Поміркуй, як значення першого виразу допоможе знайти значення другого виразу.

Слайд14. Знайди значення виразів за зразком.

Слайд15. Виконай арифметичні дії за числовим променем

Слайд16. Доповни істинні рівності.

Слайд17. Розглянь вирази в кожному стовпчику. Знайди «підказку» та за повни порожні клітинки.

Слайд18. Рухлива вправа

Слайд19. Знайди значення першого виразу в кожному стовпчику. Що є «підказкою» для того, щоб знайти значення другого виразу?

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. У дівчинки є рожеві та сині повітряні кульки. Всього кульок 8. Скільки серед них може бути рожевих, а скільки синіх кульок? Заповни таблицю.

Підсумок

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити