№005 - Досліджуємо ознаки, пов’язані з величиною

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №5.

Досліджуємо ознаки, пов’язані з величиною.

Мета: формувати        прийоми розумових дій порівняння, узагальнення і класифікації, актуалізувати й        уточнити уявлення учнів про        ознаки предметів, пов’язані з величиною:         довжина, ширина, висота, товщина тощо; закріпити вміння визначати спільні та відмінні ознаки на         основі зіставлення предметів; формувати вміння порівнювати предмети за величиною, позначати певну величину у вигляді відрізка.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2-3. Порівняй геометричні фігури в кожній парі. Назви відмінні ознаки; спільні ознаки.

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд4-6. Розглянь пару об’єктів . Що в них спільне?

Слайд7. Які тварини зображені на малюнку? Що ти про них знаєш? Де розмір тварин зліва направо збільшується, де — зменшується?

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. На кожному малюнку порівняй зображені предмети за довжиною; шириною; висотою . Назви предмети, однакові за довжиною; шириною; висотою.

Слайд10-12. Розглянь пару об’єктів. Що в них спільного?

Слайд13.Визнач, який ховрах найвищий; найнижчий. Які ховрахи однакового зросту? Визнач, який ховрах найтонший; найтовщий.  Які ховрахи однакової товщини?

Слайд14. Фізкультхвилинка.

5.     ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд15. Практична робота з «арифметичними штангами».

Слайд16.Порівняй зображені предмети за довжиною; шириною; висотою . Покажи предмети, однакові за довжиною; шириною; висотою.

Слайд17. Хто найвищий? найнижчий? Опиши дітей однакового зросту.

6.     Підсумок

 Виконання інтерактивного завдання.

7.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання