№046 - Одержуємо число нуль. Віднімаємо рівні числа.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №46.

Одержуємо число нуль. Віднімаємо рівні числа.

Мета: формувати навички додавання і віднімання числа 1, формувати вміння додавати і віднімати число 2; ознайомити учнів із числом «нуль» як множиною, в якій немає жодного елемента; формувати уявлення про натуральні числа і про те, що число «нуль» не є натуральним числом; учити віднімати рівні числа. Пропедевтика переставного закону додавання та взаємозв'язку арифметичних дій додавання і віднімання. Розвивати логічне мислення учнів.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Прокоментуй розв’язання. Закінчи обчислення за схемами.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Обчисли значення сум, які зможеш. Прочитай рівності на додавання, називаючи компоненти та результат. Чим цікавий перший вираз?

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Прокоментуй малюнки. Скільки пушинок залишилось на кульбабі? Запиши їх кількість.

Слайд6. Нуль предметів — це означає, що предметів  немає зовсім.

Слайд7. Назви числа, які в натуральному ряді йдуть за нулем.

Слайд8. Зоровий диктант.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Прокоментуй малюнки. Зістав рівності. Що в них спільного?

Слайд11.  Що спільного в рівностях? Коли при відніманні одержують нуль?

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Відшукай вирази, які мають значення 0. Запиши цей результат.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд14. Встав пропущені знаки арифметичних дій.

Слайд15. Рухлива вправа.

  1. Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання