№033 - Повторюємо числа 1–8

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №33.

Повторюємо числа 1–8.

Мета: формувати уявлення про сутність додавання та віднімання, вміння зображувати додавання та віднімання схематично; формувати вміння користуватися знаками додавання та віднімання, термінами вираз, значення виразу; рівність, нерівність; істинна рівність, хибна рівність. Учити складати рівності на додавання на основі складу чисел 2, 3, 4, 5, 6, 7. Актуалізувати знання складу чисел 2-8. Учити порівнювати числа за їх місцем у натуральному ряді.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2-4. Усно склади вираз за схемою.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд5. Знайди значення виразів у першому стовпчику. Склади рівності до решти кісточок доміно.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7-8. Пригадай склад числа. Доповни рівності.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Зоровий диктант.

Слайд11. Добери до кожної схеми відповідний вираз. Усно знайди значення дібраних виразів.

Слайд12. Рухлива вправа.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд13. Назви числа, які:

  • більші від 3, але менші за 8;
  • більші від 5, але менші за 8;
  • менші за 10, але більші від 5;
  • менші за 4, але більші від 1.

Слайд14. Допоможи дітям знайти свої рюкзачки.

  1. Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання