№029 - Повторюємо числа 1–7

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №29.

Повторюємо числа 1–7.

Мета: формувати уявлення про сутність додавання та віднімання, вміння зображувати додавання та віднімання схематично; формувати вміння користуватися знаками додавання та віднімання, термінами вираз, значення виразу; рівність, нерівність; істинна рівність, хибна рівність. Учити складати рівності на додавання на основі складу чисел 2, 3, 4, 5, 6. Актуалізувати знання складу чисел 2-7. Учити порівнювати числа за їх місцем у натуральному ряді. Формувати вміння виконувати додавання та віднімання числа 1.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Прочитай пари, в яких перше число більше.

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд3. Назви числа, які:

  • більші від 2, але менші за 6;
  • більші від 5, але менші за 7;
  • менші за 9, але більші від 4.

Слайд4-6. Розбий фігури на дві групи за трьома ознаками. Склади можливі рівності та нерівності.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Розподіли множину на дві підмножини за трьома ознаками . Склади до кожного малюнка можливі рівності.

Слайд9. Добери схему та вираз до малюнка.

Слайд10. Добери до малюнка схему та вираз.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Зоровий диктант.

Слайд13. На лузі паслися 5 корів і 2 телятка . Перевір, яка дівчинка правильно показала на схемі, скільки всього тварин паслося на лузі.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. У Сашка 7 цукерок. Він дав товаришеві 3 цукерки. Скільки цукерок залишилось у Сашка? Перевір, хто з дітей правильно склав схему для відповіді на запитання.

Слайд16. Бабуся зірвала з дерева 7 груш, 4 груші вона віддала онукові . Перевір, хто з хлопчиків правильно показав на схемі, скільки груш залишилось у бабусі.

Слайд17. Знайди хибні рівності. Як виправити помилки?

Слайд18. Рухлива вправа.

5.     ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Уляна старша за Аліну, але молодша, ніж Оля . Котра з дівчаток найстарша? наймолодша? Вибери відповідну схему.

6.     Підсумок

7.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання