s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№106 - Досліджуємо властивості величин: ціле, частина.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №106.

Досліджуємо властивості величин: ціле, частина.

Мета: формувати уявлення про довжину, масу, місткість   к адитивні величини, вчити знаходити величину цілого шляхом додавання величин його частин; формувати вміння складати короткий запис задачі, розв’язувати прості задачі; закріплювати вміння обчислювати значення виразів на дві дії; закріплювати навички побудови відрізків заданої довжини.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Поясни за малюнком, як за допомогою смужки завдовжки 3 см можна виміряти довжину закладки.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5.  Розглянь малюнок. Із яких частин складається ціле? Із яких відрізків складається цілий відрізок? Що можна сказати про його довжину?

Слайд6. Величина цілого дорівнює сумі величин його частин.

Слайд7. Розглянь кожний малюнок. З яких частин складається ціле? З яких частин складається вся стрічка? Поміркуй що можна сказати про довжину всієї стрічки; про масу цілого торта; місткість посудини.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9-12. Розглянь малюнок. Назви частини цілого. Із чого складається величина цілого?

Слайд13. Геометрична хвилинка.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Визнач довжини ламаних. Запиши відповідні рівності.

Слайд16-18. Прокоментуй ситуацію. Визнач масу цілого торта.

Слайд19.  Рухлива вправа.

Слайд20. Визнач довжину ламаної.

Слайд21. Підкресли в тексті задачі ключові слова, обведи числові дані. Виконай короткий запис задачі. Розв’яжи задачу.

Слайд22. Встав знаки арифметичних дій в істинних нерівностях.

  1. ЗМ (закріплення матеріалу)

Слайд23. Господар купив 5 кг картоплі та 1 кг моркви. На скільки  більше кілограмів картоплі, ніж моркви, купив господар?

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити