№135 - Додаємо і віднімаємо числа.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №135.

Додаємо і віднімаємо числа.

Мета: закріпити знання десяткового складу чисел, уміння порівнювати= двоцифрові числа; формувати вміння додавати і віднімати одноцифрові та двоцифрові числа; актуалізувати знання випадків додавання і віднімання іменованих чисел; вчити замінювати число, подане в двох одиницях вимірювання довжини, простим іменованим числом; формувати вміння розв’язувати задачі; порівнювати математичні вирази.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2-5. Знайди значення виразів. Прокоментуй розв’язування.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6-8. Зістав вирази в кожному стовпчику. У чому відмінність? Як ця відмінність вплине на розв’язування? Спробуй скласти ще дві пари подібних виразів.

Слайд9. Попрацюй із математичними матеріалами.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Заповни порожні клітинки. Прокоментуй розв’язування за схемами.

Слайд12. Розглянь, як можна додавати і віднімати число частинами.

Слайд13. Розглянь, як можна додавати і віднімати число частинами.

Слайд14. Прокоментуй розв’язання, користуючись підказками.

Слайд15. Геометрична хвилинка.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Обчисли способом порозрядного додавання і віднімання.

Слайд18-21. Обчисли способом порозрядного додавання і віднімання.

Слайд22. Рухлива вправа.

Слайд23. Перевір, чи правильно діти визначили час.

Слайд24-25. Визнач час за годинником, якщо відомо, що триває друга половина доби.

Слайд26. Зістав задачі. Чим вони схожі? Чи є ці задачі оберненими?

  1. ЗМ (закріплення матеріалу)
  2. Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання