№082 - Обчислення значень виразів на дві дії. Обчислення ланцюжком. Ламана лінія.  Розв’язування задач.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н. Листопад

Урок №82.

Обчислення значень виразів на дві дії. Обчислення ланцюжком. Ламана лінія.  Розв’язування задач.

Мета: ознайомити учнів із обчисленням значень виразів на дві дії; вчити обчислювати ланцюжком, будувати  та вимірювати ламану лінію; розв’язувати задачі; розвивати спостережливість, уміння міркувати, порівнювати; виховувати інтерес до математики.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

 

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Обчисли, скориставшись схемами.

Слайд3. Виміряй довжину найдовшої ланки ламаної.

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Обчисли.

Слайд6. Обчисли ланцюжком (значення кожного виразу є початком наступного виразу).

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Розв’яжи задачу.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд9. Фізкультхвилинка

Слайд10. Виконай завдання. Проклади шлях Дмитрика й Оксанки за вказаними для них маршрутами. Чи потраплять вони до будиночка?

Слайд11. Зафарбуй кожну фігуру відповідним кольором.

  1. Підсумок

 

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання