s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№073 - Утворення наступного і попереднього числа в межах 11-20. Суміжні числа. Складання і розв’язування задачі за малюнком

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н. Листопад

Урок №73.

Утворення наступного і попереднього числа в межах 11-20. Суміжні числа. Складання і розв’язування задачі за малюнком

Мета: Продовжити роботу над формуванням навичок усної лічби в межах 11- 20; закріпити поняття наступного і попереднього чисел, вміння  складати  й  розв’язувати  задачі  за  малюнками, самостійно  ставити  до  задач запитання; розвивати  логічне мислення,  увагу,  спостережливість; виховувати любов до предмету, дружнє ставлення один до одного.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Пригадай, як утворюються попереднє й наступне числа.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. До кожного з чисел запиши попереднє та наступне. 14, 18, 16, 11, 19.

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Назви числа, які пропущено (усно).

Слайд6. Впиши пропущені числа.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Усно складу задачу за малюнком. Запиши її розв’язання.

Слайд9. До кожного числа запиши попереднє число та наступне.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд11. Впиши пропущені числа. Зафарбуй намистинки з номерами 13, 15, 17.

Слайд12. Заповни таблицю.

Слайд13. Напиши на автомобілях числа, які на 3 менші від зазначених.

 

Фізкультхвилинка

 

  1. Підсумок

 

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити