№123 - Дії з двоцифровими числами. Доповнення умови задачі запитанням. Побудова відрізків

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н. Листопад

Урок №123.

Дії з двоцифровими числами. Доповнення умови задачі запитанням. Побудова відрізків

Мета: узагальнювати й систематизувати знання учнів про дії з двоцифровими числами; закріплювати вміння застосовувати правила під час виконання вправ; вчити учнів доповнювати умову задачі запитанням; будувати відрізки заданої довжини; формувати навички самостійної роботи; розвивати логічне мислення, математичну мову, обчислювальні навички; виховувати пізнавальній інтерес до предмета.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Зміни текст так, щоб утворилася задача.

Слайд3. Рухлива вправа.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. У кожній сумі знайди невідомий доданок. Значення суми записано на літальному апараті.

Слайд5. Побудуй два відрізки: один — завдовжки 10 см, а другий — на 5 см коротший.

Слайд6. Рухлива вправа

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд7. Розв’яжи задачу.

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Помісти кожну рибку в акваріум із числом, що є значенням виразу, записаного на ній (з’єднай лінією).

Обведи рибку, яка залишилася без акваріума.

  1. Підсумок

 Слайд10. Скільки літрів фарби треба долити, щоб відро стало повним?

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Запиши вирази й обчисли їх значення.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання