s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№105 - Віднімання виду 48 – 8, 48 – 40. Взаємозв’язок дій додавання і віднімання. Творча робота над задачею

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н. Листопад

Урок №105.

Віднімання виду 48 – 8, 48 – 40. Взаємозв’язок дій додавання і віднімання. Творча робота над задачею

Мета: ознайомити учнів з відніманням виду 48 – 8, 48 – 40; розкрити взаємозв’язок дій додавання і віднімання; вчити творчо працювати над задачею; виховувати любов та повагу до предмету.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Розглянь випадки віднімання.

Слайд3-4. Обчисли.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. 1) Розв’яжи задачу.

2) Склади про дерева подібну задачу, що містить в умові числа 10 і 30.

Слайд7. Заповни таблицю.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Скільки трикутників треба домалювати, щоб їх стало 14? Домалюй.

Слайд10. Розфарбуй великодні яйця.

  1. Підсумок

 Слайд11. Впиши пропущені числа, скориставшись зразком.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити