Каталог матеріалів

Урок №2 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Лічба об’єктів. Порівняння об’єктів за розміром, довжиною. Орієнтування на площині і в просторі

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №2. Лічба об’єктів. Порівняння об’єктів за розміром, довжиною. Орієнтування на площині і в просторі

Мета: формувати поняття «лічба предметів»; актуалізувати вміння учнів орієнтуватися в просторі шляхом виконання найпростіших завдань, у яких зазначені орієнтири: ліворуч, праворуч, на, під, над, поруч, попереду, вгорі тощо; актуалізувати уявлення про відомі геометричні фігури: чотирикутник, трикутник, круг тощо; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Усний рахунок

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7-8. Лічба в порядку зростання та в порядку спадання.

Слайд 9 Скільки парт, учнів? Кого більше – хлопчиків чи дівчаток? Полічи фрукти на дошці по колу. Що зайве? №2 с 4

Слайд 10. Робота в зошиті №4 с1 . Хвилинка каліграфії №4 с 2

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Полічи кружечки зліва направо, справа наліво. Скільки великих, малих кружечків? Яких кружечків більше – рожевих чи синіх? №3 с 4

Слайд 13. Які фігури пропущено ? №4 с 4.

Слайд 14. Робота з зошитом. Що на столі? Під столом? Зліва? Справа? Чого однаково? №1 с2

Слайд 15 Фізкультхвилинка

Слайд  16 Робота з зошитом. Скільки олівців, гумок? Порівняй кількість олівців і кількість гумок. №2 с2

Слайд 17. Робота в зошиті. Знайти та виконай №3 на сторінці 2

Слайд 18. Рухлива вправа

Слайд 19. Відео про геометричні фігури

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні