№28 [Scratch] - Створення комп’ютерної моделі рівномірного прямолінійного руху об’єкта

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«___»__________ 20___ року

Урок №28.

Створення комп’ютерної моделі рівномірного прямолінійного руху об’єкта.

Очікувані результати: учні розуміються у різних типах алгоритмів та уміють створювати проєкти відповідно поставлених завдань комбінуючи алгоритмічні структури.

Мета: удосконалювати навички учнів створення програм-ігор за заданою умовою,  вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка, Scratch 2.0

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Повідомлення теми і мети уроку

На сьогоднішньому уроці ми з вами пригадаємо:

  • продовжимо працювати над алгоритмічними структурами в середовищі Scratch;
  • реалізуємо ігровий проєкт на основі комп’ютерної моделі рівномірного прямолінійного руху.

IІІ. Актуалізація опорних знань.

  • Фронтальне опитування
  1. Виділіть основні етапи під час вирішення математичних задач в середовищі Scratch 2.
  2. Наскільки моделювання важливе під час вирішення задачі. Обґрунтуйте свою думку.

ІV. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

  1. Практична діяльність.
  2. Підсумок уроку
  3. Опишіть роботу опрацьованого сьогодні проекту?
  4. Для чого до програми була додана гравітація? Як вона вдосконалила програму?
  5. Які об’єкти в програмі рухались прямолінійно?

VІ. Домашнє завдання

Опрацювати вивчений матеріал. Реалізувати проєкт в середовищі Scratch (готове рішення завантажити в хмарне середовище й надати доступ вчителеві):

Завдання. Вдосконалити створену гру під час уроку й додати 4 виконавці на вибір та за власним задумом реалізувати їхній вплив на гру (зменшення життів, збільшення життів, пришвидшення руху об’єктів чи зниження швидкості і тому подібне).



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання