№20 [Scratch] - Система координат у проєктах створення зображень
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«___»__________ 20___ року
Урок №20.
Система координат у проєктах створення зображень.
Очікувані результати: учні розуміють принцип використання системи координат в середовищі Scratch, та орієнтуються в ній під час створення програмованих векторних зображень.
Мета: продовжувати вдосконалювати навички побудови лінійних алгоритмів, познайомити з можливостями використання системи координат для побудови програмованих векторних зображень; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка, Scratch 2.0
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
- Повідомлення теми і мети уроку
IІІ. Актуалізація опорних знань.
- Пригадайте з уроків математики, що таке «Декартова система координат»?
- Яким чином ми можемо орієнтуватись в цій системі?
ІV. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
- Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
- Практична діяльність (Слайд21)
- Релаксація
VІ. Підсумок уроку
- Яки система координат застосовується в середовищі Scratch?
- Які команди відповідають за рух об’єктів?
- Опишіть відомі вам команди блоку «Олівець».
VІІ. Домашнє завдання
Опрацювати вивчений матеріал. Реалізувати проєкти в середовищі Scratch (готове рішення завантажити в хмарне середовище й надати доступ вчителеві):
№1. (Демонстрація відео файлу)
№2. Реалізувати програму у якій виконавець малює літери вашого ім’я.
