№14 - Розв’язування задач засобами табличного процесора
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«___»__________ 20___ року
Урок №14.
Розв’язування задач засобами табличного процесора.
Очікувані результати: учні вільно використовують табличний процесора та обрахунків за поставленими завданнями, застосовують під час практичної діяльності функцій, розуміють поняття «депозит», «депозитний рахунок» та вільно застосовують зазначені терміни.
Мета: формувати вміння практичного застосування знань, умінь і навичок розв’язування задач засобами табличного процесора; удосконалювати вміння й навички у стандартах прямого й успішного руху до накресленої мети. Забезпечити ситуацію вибору. Формувати вміння розв’язувати типові завдання, формувати творчі вміння. Переносити знання і способи діяльності, життєвого досвіду в нову ситуацію. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, уміння вчитися.
Методи: практичні роботи, розв’язування завдань за зразком, метод коментування.
Тип уроку: вдосконалення умінь та навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Microsoft Office Excel 2019
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Тестова перевірка знань учнів.
ІІІ. Робота над наскрізною змістовою лінією.
ІV. Вдосконалення вмінь та навичок роботи з табличним процесором (розв’язування задач засобами табличного процесора)
Інструктаж вчителя. Роздача інструкційних карток.
- Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
- Підведення підсумків уроку
Вправа «Ранець – м'ясорубка – кошик»
VII. Домашнє завдання
Повторити раніше вивчений матеріал. Завдання наскрізної змістової лінії. Опрацювати пункт 2 теми «Із скарбнички — на банківську картку» с. 80-81 та виконати завдання 3 у робочому зошиті на сторінці 49
