№01 - Інструктування з безпеки життєдіяльності та правил поведінки під час роботи в комп’ютерному класі. Повторення та актуалізація вивченого в 6 класі. Поштові служби інтернету. Створення електронної скриньки

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«___»__________ 20___ року

Урок №1.

Інструктування з безпеки життєдіяльності та правил поведінки під час роботи в комп’ютерному класі. Повторення та актуалізація вивченого в 6 класі. Поштові служби інтернету. Створення електронної скриньки.

Мета: пригадати правила поведінки в комп’ютерному класі та актуалізувати вивчене у 6 класі; познайомити учнів з електронною скринькою; навчити реєструвати власну скриньку визначаючи бажану адресу; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку: перевірки та актуалізації знань та ознайомлення з новим матеріалом;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Google Chrome

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

 Основа нашого життя – наше здоров’я. Тому перш ніж приступати до роботи пригадаємо елементарні правила поведінки.

ІІІ. Повторення правил безпеки

  1. Повторення вивченого матеріалу
  2. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

  1. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
  • Практичне завдання

Завдання: зареєструвати власну електронну скриньку на поштовому сервері ukr.net. Робота з інструкційними картками.

  • Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VII. Підбиття підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд55)
  1. Яке призначення має електронна пошта?
  2. Які переваги й недоліки має електронна пошта в порівнянні зі звичайною поштою?
  3. Скільки електронних поштових скриньок може мати користувач?
  4. Як записується адреса електронної пошти? Наведіть приклади.
  5. У чому полягає сутність реєстрації користувача на поштовому сервері?

VIII. Домашнє завдання

Опрацювати вивчений матеріал. Підготуватись до тестової перевірки знань.



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання