№07 - Багатошарові зображення
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
План-конспект уроку
«___»__________ 20___ року
Урок №7.
Багатошарові зображення, розміщення об’єктів у шарах.
Цілі:
- навчальна: навчити працювати з багатошаровими зображеннями та розміщення зображення у шарах;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Microsoft Office Word
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні на уроці ми познайомимось з роботою в шарах та багатошаровими зображеннями.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
Практично кожен малюнок складається з шарів, а при створенні малюнків така технологія багатошаровості використовується дуже і дуже часто. Сьогодні і нам прийшов час познайомитись з шарами та планами розміщення графічних елементів.
Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).
ІІІ. Актуалізація опорних знань
- Практична перевірка домашнього завдання (Слайд3)
- Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд4)
- Що таке групування? Як виконати?
- Опишіть можливості роботи з об’єктом при групуванні.
- Як скопіювати згрупований графічний елемент за допомогою клавіш?
- Як вставити графічний елемент в документ за допомогою клавіш, що був раніше?
IV. Вивчення нового матеріалу
Розповідь вчителя. Демонстрація навчальних слайдів.
V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
- Практичне завдання (Слайд38-39)
Роздача інструкційних карток. Інструктаж вчителем
- Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VI. Підбиття підсумків уроку
Бесіда за питаннями (Слайд40)
- Як виконати переміщення зображення на інший шар?
- Які типи переміщення існують?
- Як виконати градієнтну заливку двома кольорами?
VIІ. Домашнє завдання
Опрацювати вивчений матеріал. Підготуватись до практичної роботи.

{jcomments on}