«___»__________ 20___ року
Урок №33.
Практична робота №11. Розв’язання задачі методом поділу на підзадачі.
Цілі:
- навчальна: перевірити навички розв’язання задачі методом поділу на підзадачі;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Scratch
Хід уроку
І. Організаційний етап
Доброго дня, діти! Сьогодні на вас чекає практична робота.
- Повідомлення теми і мети уроку
На даному уроці ви будете демонструвати свої знання, вміння та навички розв’язання задачі методом поділу на підзадачі.
ІІ. Повторення учнями матеріалу
На повторення матеріалу відводиться 5 хвилин
IV. Практична самостійна діяльність
Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки та санітарно-гігієнічних норм.
Завдання
- Створити на робочому столі папку та назвати її власними прізвищами та ім’ям.
- Відкрийте середовище Scratch
- Проаналізуйте відео фрагмент з завданням, що знаходиться у вказаному місці вчителем.
- Збережіть проект у вашій папці у файлі з іменем «Практична11».
- Закрийте середовище Scratch.
V. Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
Жмурки
Попросіть дитину замружитися і полічіть до трьох. Потім попросіть малюка відкрити оченята. Ваше завдання - навчити дитину спочатку сильно напружувати, а потім максимально розслабляти очі.
VI. Домашнє завдання
Повторити раніше вивчений матеріал
{jcomments on}