«___»__________ 20___ року
Урок №29.
Вкладені алгоритмічні структури повторення та розгалуження.
Цілі:
- навчальна: познайомити учнів із вкладеними алгоритмічними структурами розгалуження;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Scratch 2.0
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
ІІІ. Актуалізація опорних знань
- Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд3)
- Який фрагмент алгоритму називають повним розгалуженням?
- Який фрагмент алгоритму називають неповним розгалуженням?
- Під час розв’язування яких задач ви використовували розгалуження?
IV. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
- Практичне завдання (Слайд17-18)
Інструктаж вчителя. Роздача інструкційних карток.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VI. Підведення підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд19)
- Які розгалуження називають вкладеними?
- Поясніть виконання такого вкладеного розгалуження.
VIІ. Домашнє завдання
Опрацювати параграф 3.3. Виконати завдання 10 на сторінці 117
{jcomments on}